Bize Ulaşın

EKİBİMİZ

UZM. DYT Dilay Yavuz

Dilay Yavuz

Uzman Diyetisyen Dilay Yavuz; Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunudur. Yüksek lisansı da yine aynı üniversitede tamamlayarak uzman ünvanı almıştır. Üniversite eğitimi boyunca İstanbulda ki devlet ve özel hastanelerde çocuk beslenmesi, yetişkin beslenmesi, kurum beslenmesi üzerine stajlarını başarıyla tamamladı. Sporcu diyetisyenliği, renal diyetisyenliği ve yeme bozuklukları kursları başta olmak üzere bir çok eğitim ve kurs programına katıldı. Lisans eğitimi süresinde ‘Genetiği Değiştirilmiş Mikroorganizmalar, Gıda Uygulamaları ve Potansiyel Riskleri’ konulu detaylı seminer yaptı. Yüksek Lisans bitirme tezinde ‘Çiftçilikle Uğraşan Ailelerde Besin Tüketimi ve Beslenme Durumunun Saptanması’ konulu tezini başarıyla sundu. Haziran 2016 itibariyle klinik diyetisyenliği üzerine çalışan Dilay Yavuz; sağlıklı beslenme, kilo yönetimi, çocuk beslenmesi, diyabet, kardiyoloji ve böbrek gibi kronik hastalıklar, üzerine çalışmaktadır. 2018’den itibaren kurduğu kliniğinde ve kurucu ortağı olduğu NoxxPerformance’da danışmanlık vermeye devam etmektedir.

DYT. Uğur Yanık​

Uğur Yanık

2013 yılında İstanbul Aydın Üniversitesinde anestezi önlisans mezunu olduktan sonra 1 yıl İngiltere’de iş ve eğitim hayatına devam etmiştir. Eş zamanlı olarak devam ettirdiği İstanbul Gelişim Üniversitesi beslenme ve diyetetik lisans programını da başarıyla tamamladıktan sonra atletik performans koçluğu, kişisel antrenörlük, kondisyonerlik, spor eğitmenliği eğitimlerini de alarak Noxx Performance isimli sağlıklı yaşam merkezini kurmuştur. Diyetisyenlik ve kondisyonerlik yaptığı süreçte beslenme ve antreman programlarını düzenlediği amatör tenis sporcularını milli takıma hazırlamış ve o sporculardan bazılarının milli takıma girmelerine katkı sağlamıştır. Profesyonel olarak futbol geçmişi olan ve çeşitli spor branşlarını amatör olarak da deneyimleyen Uğur Yanık, doğru beslenme ve sporun iç içe planlandığında her derde deva olabileceğini savunarak danışanlarını spor ve diyet yapmaktan ziyade sağlıklı yaşama alışkanlıkları oluşturmaya teşvik etmeyi hedef belirlemiştir.

PT. Barış Güven​

Barış Güven

İlk okul ve liseyi istanbul-Eyüp’te tamamlamıştır. Küçük yaştan beri futbol oynayıp 16 yaşında karagümruk spor kulübünde profesyonel imza atmıştır. Ondan sonra profesyonel lig kariyerinde karagümruk Anadolu Üsküdar Bayrampaşa ve adanademirspor da futbol oynamış bunların yanı sıra. Kişisel antrenörlük,sporcu sağlığı,kondisyonerlik ve spor eğitmenligi eğitimleri alarak kendini geliştirmiş ve noxx performance isimli sağlıklı yaşam merkezinde çalışmaya başlamıştır. Bu sürede özellikle sporcu gelişiminde kendini geliştirmek için. FMI EQF LV4,LV5 VE CORRECTIVE EXERCISE sertifikalarını almıştır. Bununla birlikte çok fazla sayıda özellikle profesyonel futbol geçmişi olduğu için bir çok alanda tecrübe sağlamış ve bundan sonraki süreçte sporcu gelişiminde uzmanlık almış bilgi biriki mi ve tecrübesiyle bir sporcunun en verimli çalışmalarını,dinlemelerini ve mental sağlığı en üst düzeyde tutup gelişimini hedeflemektedir.

PT. Seren Özçelik

Seren Özçelik

Ben Seren Özçelik, 09.01.1997 tarihinde İstanbul’da doğdum. 7 yaşında yüzmeye başlamamla sporla tanıştım. 12 yıl boyunca bu süreç devam etti bir çok müsabaka ve boğaz yarışlarında başarılar elde ettikten sonra yüzme antrenörlüğüne başladım, 2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Antrenörlük bölümüne başladım, Üniversitemin ilk yılında pilates eğitimlerine başladım, Balanced Body, Seam Academy, 21 Way Academy, Polestar Academy gibi çeşitli kurumlardan eğitim alıp süreci devam ettirdim. 2016 yılından beri çeşitli studio ve spor salonlarında çalışmaktayım. Sedanter bireyler, çeşitli omurga rahatsızlıkları, çocuk pilatesi ve hamile pilatesi gibi çalışmalarım ve tecrübelerim mevcut. Şuan Haliç Üniversitesi-Beden Eğitimi ve Spor bölümünde yüksek lisans programında eğitimime devam etmekteyim.