Bize Ulaşın

HAKKIMIZDA

NOXX PERFORMANCE

Noxx Performance sana özel planlanmış spor ve beslenme programları ile sağlıklı yaşam tarzına adanmış bir sağlıklı yaşam merkezidir. Merkezimiz üyelerimizin sağlığına ve kondisyonuna odaklanırken, kaliteli ekipmanlarımız, profesyonel antrenörlerimiz ve diyetisyenlerimiz ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Beslenme ve egzersizin yaşam boyu sürdürebilir, güvenli ve bilimsel çerçevede birleştirerek danışanlarımızın mutlu ve etkili bir sağlıklı yaşam merkezi olmak. Her gün daha fazla sağlıklı davranışı daha fazla insanın yaşamına entegre etmeyi sağlamak.

Misyonumuz

Yaşamın sağlıksız getirilerine karşı aktif ve sağlıklı beslenerek karşı koymanın önemini vurguluyoruz. Sağlıklı bir yaşam tarzı kazandırarak zinde bir bedende yaşamının keyfini sağlıyoruz.

TEMEL AMACIMIZ

Sağlığınızı maksimum seviyeye çıkarak yaşam boyu sürdürebileceğiniz bir yaşam tarzı geliştirmektir. 

Noxx Performance ile daha zinde, sağlıklı, pozitif kalarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. 

 
EĞİTMEN EKİBİMİZ
0
MUTLU MÜŞTERİLER
0
FARKLI HİZMET
0

SİZİN İÇİN EN İYİSİ!

Noxx Performance’da öncelikle Inbody 570 ile vücut analizi, sağlık durumunuzu ve egzersiz seviyenizi belirliyoruz ve size özel en uygun egzersiz ve diyet programlarını planlıyoruz. Yeni başlayanlar için temel antrenman seviyelerine uygun programlar ile düzenli egzersiz yapanlar için fonksiyonel egzersiz, ağırlık antrenmanı, HIIT antrenmanı, kondisyon antrenmanı, sakatlık sonrası egzersizler, reformer pilates ile performansınızı artırıcı ve sağlığınızı koruyucu hizmetler sunuyoruz. 

SAĞLIĞINIZ İÇİN